<oembed><version>1.0</version><provider_name>EXPO21XX.com NEWS</provider_name><provider_url>https://www.expo21xx.com/news</provider_url><title>UNISIGN presents new UNIVERS6000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5UiR8FQMTX"&gt;&lt;a href="https://www.expo21xx.com/news/unisign-univers6000/"&gt;UNISIGN presents new UNIVERS6000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.expo21xx.com/news/unisign-univers6000/embed/#?secret=5UiR8FQMTX" width="600" height="338" title="&#x201C;UNISIGN presents new UNIVERS6000&#x201D; &#x2014; EXPO21XX.com NEWS" data-secret="5UiR8FQMTX" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;